شنبه،18 ارديبهشت 1400 English

معاونت تحقيقات و فناوري

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • هشتمين فراخوان «نيماد» براي اعطاي گرنت به محققان
   كد اطلاعيه: 4346
   تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۴
   تعداد بازديد: 197

   هشتمين فراخوان «نيماد» براي اعطاي گرنت به محققان

   مؤسسه ملي توسعه تحقيقات علوم پزشكي ايران، هفتمين فراخوان اعطاي گرنت اصلي، گرنت محقق جوان، گرنت با اعتبار محدود و گرنت مقاله برتر به محققان را منتشر كرد.
   مهلت ارسال طرح‌ها از اول تا ۳۱ خرداد ۹۸ است و  تمديد نخواهد شد.

   طرح‌هاي ارايه شده بايد منطبق با محورهاي ارايه شده در فهرست اولويت‌هاي كميته‌هاي نيماد و دستورالعمل ارايه شده در راهنماي متقاضيان باشند. اولويت‌هاي جديد مؤسسه در زمينه چاپ سه‌بعدي و بار بيماري‌هاي نورولوژيك را به ترتيب در كميته فناوري و كميته علوم اعصاب ملاحظه كنيد
   طرح‌هاي مرتبط با پژوهش در آموزش علوم پزشكي با توجه به همپوشاني با اهداف مؤسسه ملي تحقيقات در آموزش پزشكي (نصر) در اين مؤسسه مورد پذيرش قرار نمي‌گيرد.
   بر اساس اين فراخوان، طرح‌هايي كه موضوع آن‌ها بررسي اثربخشي و عوارض تركيبات (اعم از شيميايي و گياهي) است بايد ابتدا مطالعات پايه (حيواني، سلولي، آنزيمي و نظاير آن) آن در سطح دانشگاهي انجام شود و طرح ارايه شده به مؤسسه بر اساس نتايج مرحله اول طراحي و ارسال شود.
   همچنين طرح‌هايي كه با مشاركت سازمان‌‌ها و نهادهاي بين‌المللي انجام مي‌شود بايد مراحل انجام طرح در ايران كاملا تبيين شده و دستاورد طرح براي كشور به طور شفاف توضيح داده شود. جلب مشاركت‌هاي ملي و بين‌المللي (در صورت ارايه مستندات قانوني)، به كسب امتياز بالاتري براي طرح منجر خواهد شد.

   چنانچه طرح ارسالي (پروپوزال كامل) در فراخوان‌‌هاي قبلي مورد پذيرش قرار نگرفته ارسال مجدد آن تنها در شرايطي مورد قبول است كه تغييرات و به روزرساني طرح ارايه شده (به خصوص اعمال نظرات داوران در مرحله طرح كامل) در فايل جداگانه‌اي به طور كامل و شفاف توضيح داده شده باشد. در غير اين صورت طرح به مراحل بعدي راه پيدا نخواهد كرد و مسكوت اعلام خواهد شد.
   بودجه طرح‌هاي ارايه شده به مؤسسه نيز بايد منطقي و مبتني بر محاسبات دقيق باشد. بديهي است عدم تناسب بودجه با موضوع و روش كار مي‌تواند به عدم پذيرش طرح منجر شود.
   بودجه‌ طرح‌‌هاي مصوب گرنت اصلي بر اساس موضوع و روش كار تاكنون بسيار متنوع بوده و از پنجاه ميليون تومان تا بيش از يك ميليارد تومان را در برمي‌گيرد.
   هر فرد متقاضي مي‌تواند فقط يك طرح (فرقي نمي‌كند كدام گرنت اين فراخوان) در هر فراخوان ثبت كند و چنانچه طرح مصوب در حال اجرا (به استثناي گرنت پژوهشگر فرهيخته) داشته باشد تا زماني كه آن را به اتمام نرساند نمي‌تواند طرح جديدي را ارسال كند
   محقق اصلي بايد مقيم داخل (محل كار وي در داخل كشور) يا محقق ايراني غيرمقيم با وابستگي دانشگاهي به يكي از دانشگاه‌هاي علوم پزشكي در داخل كشور باشد.
   وابستگي دانشگاهي محقق اصلي مي‌تواند دانشگاه‌هاي غيرعلوم پزشكي باشد ولي با توجه به رسالت مؤسسه در حمايت از طرح‌هاي تحقيقاتي سلامت، حداكثر ۲۰ درصد از بودجه مؤسسه به طرح‌هايي كه محقق اصلي در دانشگاه‌هاي غيرعلوم پزشكي شاغل است تخصيص مي‌يابد.ضمن اين كه در اين طرح‌ها حتما بايد حداقل يك عضو هيأت علمي از دانشگاه‌هاي علوم پزشكي به عنوان همكار باشد.
   متقاضيان جهت كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به وب‌سايت نيماد (بخش گرنتهاي تحقيقاتي/ راهنماي متقاضيان) مراجعه كنند:
   http://nimad.ac.ir/content/141/Instruction-for-Applicants
دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 25000056 آخرین به روزرسانی: 18 ارديبهشت 1400

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints

.

ادرس: خرم اباد، كمالوند، كيلومتر٤ جاده خرم اباد- بروجرد، مجتمع پرديس دانشگاهي علوم پزشكي لرستان، معاونت تحقيقات و فناوري
تلفن:06633120172 فكس:06633120173
ايميل حقوقي: research@ lums.ac.ir
Page created in 0.3737940788269 seconds.
memoryUsage : 5901Kb